5MA3-2018 10 14.jpg HMHCbanner-1920-F.jpg hmhcbanner-1920-F1.jpg HMHCbanner-1920-J.jpg HMHCbanner-1920-JJ-A.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg HMHCbanners_1920-JB2-6.jpg
 

Organisatie

Joris Linders
Algemeen Bestuur
Voorzitter
Dick Jonker
Algemeen Bestuur
Secretaris
Jan Kalisvaart
Algemeen Bestuur
Penningmeester

Algemeen Bestuur
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey
Robbert Amse
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Seniorenhockey
Jacques Hartman
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Jeugd Breedtehockey
Rutger Hoogbergen
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Sponsoring
Mischa Pohlmann
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Accommodatie
Cursus

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Indeling Junioren
Dick Jonker
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Pearl Haak
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Thomas Hoogerwerf
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Arbitrage Begeleiding
Maarten Stam
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Arbitrage Begeleiding

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Indeling Senioren
Robbert Amse
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Topteams
Annemieke Groot*
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Marjolein Jonker *
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Hans Vernes
Beheer
Commissaris Beheer (St. De Bult) a.i.

Communicatiecommissie
Webmaster
Annet Pelsma
Communicatiecommissie
Webmaster
Catherine Reijans
Communicatiecommissie
Webmaster
Dick Jonker
Communicatiecommissie
Commissielid
Robert van Velzen
Communicatiecommissie
Webmaster
Bianca de Leeuw
Communicatiecommissie
Commissielid
Maarten Stam
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Joris Rijken *
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Ries Wesdorp*
Disciplinaire Commissie
Voorzitter
Regien Schagen
Evenementen
Commissielid
Dick Jonker
Evenementen
Commissielid

Evenementen
Commissielid
Floortje Gockel
Evenementen
Commissielid
Marie-Faustine Vogels
Evenementen
Commissielid

Evenementen
Commissielid
Caroline Karreman
GOudhockeycommissie
Commissielid
René Ploegsma
GOudhockeycommissie
Commissielid
Annemieke van der Heijden
GOudhockeycommissie
Commissielid
Bas Dijkman
GOudhockeycommissie
Commissielid
Martijn Kuijk
Incassocommissie
Commissielid
Guus Verhees
Jeugd Hockey Commissie
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey
Jacques Hartman
Jeugd Hockey Commissie
Bestuurslid Jeugd Breedtehockey

Jeugd Hockey Commissie
Technisch Manager

Jeugd Hockey Commissie
Organisatorisch Manager
Gwen de Vos van Steenwijk
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Technische Commissie AB

Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Organisatorische Commissie AB
Martijn Receveur
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Technische Commissie CD
Nynke Bloemink
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Organisatorische Commissie CD
Martijn Leenaers
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Technische Commissie JJ
Anita Sunter
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter Organisatorische Commissie JJ
Fien Vriens
Jeugdbestuur
Voorzitter
Floris de Vos van Steenwijk
Jeugdbestuur
Penningmeester
Tessa Witteveen
Jeugdbestuur
Commissielid
Roderick Hillen
Jeugdbestuur
Commissielid
Tristan Riethorst
Jeugdbestuur
Commissielid
Menno Smits
Jeugdbestuur
Commissielid
Pleun Hartman
Jeugdbestuur
Commissielid
Alexine de Vos van Steenwijk
Jeugdbestuur
Commissielid
Lydia Kroos
Kascommissie
Commissielid
Martijn Kuijk
Kascommissie
Commissielid
Martijn Franssen
Kascommissie
Commissielid
Hettie Aleven
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Monique Nebbeling
Ledenadministratie
Ledenadministrateur

Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Marco van der Hulst
Materiaalcommissaris
Materiaalcommissaris
Nynke Bloemink
Organisatorische Commissie ABC
Voorzitter
Karin Bos
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JA

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JA
Danielle le Mahieu
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Anne-Marie Kalff
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Ingeborg Zikken
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB
Judith Kroon
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB
Marieke May
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB
Muriel Kessels
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC
Antoinette Westland
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC
Sacha Tanis
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC
Hilda Leenaers
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC
Anita Sunter
Organisatorische Commissie DEF
Voorzitter
Muriel Kessels
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator JD
Annemieke van der Maat
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD
Eveline Horbach
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD
Catelijne Vile
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen
Fleur van Tellingen
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen
Sophie Wassenaar
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Joanne Roozenburg
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Lianne Boeljon
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Karlijn van Aalten
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Rianne Spiegelenberg
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen
Paul Venhoeven
Raad van Advies
Commissielid
Ansco Dokkum
Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid
Floris Kalff
Seniorencommissie
Voorzitter
Robbert Amse
Seniorencommissie
Bestuurslid Seniorenhockey
Paulus Mooyman
Seniorencommissie
Veteranen Heren
Carolien van 't Hek
Seniorencommissie
Veteranen Dames
Marinus Quist
Seniorencommissie
Coördinator Trimhockey
Gijs Weinands
Seniorencommissie
Coördinator Zaalhockey
Jeroen Meijer
Seniorencommissie
Jonge seniorenteams (Heren)
Iris Hosman
Seniorencommissie
Jonge seniorenteams (Dames)
Rutger Hoogbergen
Sponsorcommissie
Bestuurslid Sponsoring
Hans Vernes
Sponsorcommissie
Commissielid
Martijn Nijs
Sponsorcommissie
Commissielid
Jeroen van 't Hoff
Sponsorcommissie
Commissielid
Wouter Kroon
Sponsorcommissie
Commissielid
Marieke Eestermans
Sponsorcommissie
Commissielid
Martijn Leenaers
Technische Commissie DEF
Voorzitter
Tommes Dollekamp
Technische Commissie DEF
Technisch Manager Breedte DEF
Esther van Kessel
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E6-tallen
Erica Hoekstra - de Jonge
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E8-tallen
Hestia Schouten
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD
Guus Verhees
Tophockey Commissie
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey

Tophockey Commissie
Commissielid

Tophockey Commissie
Commissielid
Hans Vernes
Verenigingsmanager
Verenigingsmanager
Maurits Heldring
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon

Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Nynke Bloemink
Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Dick Jonker
Vrijwilligerscommissie
Commissielid

Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Marjolein Luling
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Heleen Hogen Esch
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Pieter Jan Dorhout
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wedstrijdsecretaris Junioren
Marjolein Jonker *
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Elsbeth van Heese
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Carmen Chabot
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Maud van der Veen
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Henriëtte Plomp
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Eileen van den Tweel
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Karin Peek
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Wedstrijdsecretariaat zaal
Gijs Weinands
Zaalhockey
Senioren
Saskia van Dijk
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Mirjam de la Motte
Zaalhockey
Zaalcoördinator