HMHCbanner-1920-1A.jpg HMHCbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-4.jpg HMHCbanner-1920-JJ-A.jpg HMHCbanners-1920-4.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg
 

Diensten

zaterdag 16 december 2017 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pieter Van den Heuvel Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Floris Van der Heijden Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Mik Stam Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Daan Vergunst Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Reinier Heddes Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Philippe van Mastrigt Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Matthijs de Visser Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Thijs Willemse Zaalleiding 
zondag 17 december 2017 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jikke Usman Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Noortje de Wit Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Victor Gubler Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Julius van Valkengoed Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sem Alink Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sander van Klooster Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Eefje Reinoud Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Floortje Keulemans Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Juliette van Dijk Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fien Steur Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Roderick Hillen Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Djurre Barten Zaalleiding 
zaterdag 6 januari 2018 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Julie Dietrich Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nikita Dorenbos Zaalleiding 
zondag 7 januari 2018 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Eva Ebbing Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Maria Meeter Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Emiel van Dijk Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Koen Röder Zaalleiding 
zaterdag 13 januari 2018 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Roos Kastermans Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pien Kemp Zaalleiding 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Annebelle van Aggele Zaalleiding 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lonneke Bakkers Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Neeltje Steensma Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Viviane Verberne Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nick Staalstra Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tijmen Timmer Zaalleiding 
zondag 14 januari 2018 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Mesu Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sophie Boom Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn van Schie Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Claire van Gent Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Cathelijne Witte Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sam van Klooster Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Lotte Emmelot Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Eline Fagel Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Eva de Vries Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Jip van Vulpen Zaalleiding 
zaterdag 20 januari 2018 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Julia Meijs Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nina Huisers Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julia Hannah Seegers Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ellen Balabrega Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Femke Tamsma Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Emme Usman Zaalleiding 
zondag 21 januari 2018 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Koops Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Anieck Klaasse Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Benthe Da Costa Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frederique van Dijk Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Bente Hamel Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Roos van Herel Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Rose Lengers Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Isabel Berentsen Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Michelle Martens Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Quirine The Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Marijn Chiu Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Gijs Schokking Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Mathijs Dikhoff Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Berend Quist Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Willemijn Olland Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Bregtje Wijne Zaalleiding 
zaterdag 27 januari 2018 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Noortje Zonjee Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Eva Mesu Zaalleiding 
zondag 28 januari 2018 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Susan van Halem Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Laura Verheijen Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Cato van Asch Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Diede Ouwerkerk Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Bruno Bouwman Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Max André Zaalleiding 
zondag 4 februari 2018 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Eline Ebbing Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Samme Reijnders Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nikola van Krieken Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sterre van Eijk Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Ole Muller Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Tom van Oostrum Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Veerle Bakker* Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Emily Riswick Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tijl Meyer Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Rik Keulemans Zaalleiding 
zaterdag 10 februari 2018 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Carlijn van Elburg Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sterre de Wit Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tim Staalstra Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maurits Vet Beerkens Zaalleiding 
zondag 11 februari 2018 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Julian Miller Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Julius Reinoud Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Pleun Hartman Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie van Lommel Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn van Vuure Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Merel Oosterman Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
18:30 - 20:30  Dominique van Toor Zaalleiding 
18:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Floor Vogels Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Sander Martens Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Gijs Röder Zaalleiding 
zaterdag 17 februari 2018 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Liv Kortmann Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Floortje Zijm Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fee Meijer Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Josephine Tacken Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Stephan Kroon Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Boris Mortier Zaalleiding 
zondag 18 februari 2018 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Esmee van Zalingen Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Roos Vermeulen Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Naomi Spoor Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maud Bolenius Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Winston de Man Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Philip Weytingh Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Olaf Bongers Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Isis Groot Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Caroline Kaiser Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Stan le Mahieu Zaalleiding 

Hoofdsponsor


Agenda

13-3 60+ Toernooi

Sponsoren

Contact

't Jagerspaadje 24
1231 KJ Loosdrecht
035 - 582 4396