hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-2.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Benjamins
MF1 - MMHC Voordaan MF1
10:00
Uit
MF2 - Almeerse MF3
08:45
Uit
MF3 - H.C. Eemvallei MF3
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - MMHC Voordaan MF3
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF5 - Gooische MF3
08:45
Uit
MF7 - Loenen MF3
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E
M6-E1 - Gooische ME3
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E2 - Huizen ME2
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E3 - H.C. Eemvallei ME3
08:45
Uit
M6-E4 - Kromme Rijn ME2
10:30
Uit
M6-E5 - HCDoorn ME3
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E6 - Weesp ME3
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E7 - Weesp ME4
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6E8 - Buitenhout MHC ME3
09:15
Uit
M8-E1 - H.C. Eemvallei M8E2
08:45
Uit
M8-E2 - Spandersbs M8E4
10:10 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E3 - Amersfoort M8E6
10:30
Uit
M8-E4 - Amersfoort M8E7
09:00
Uit
M8-E5 - H.C. Eemvallei M8E5
09:00
Uit
M8-E6 - Spandersbs M8E6
10:10 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
MD1 - Baarn MD1
10:00
Uit
MD2 - Huizen MD3
11:30
Uit
MD3 - Leusden MD5
10:30
Uit
MD4 - Fletiomare MD8
11:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Anna Maters en Sam van Klooster
MD5 - H.C. Eemvallei MD4
10:15
Uit
MD6 - MMHC Voordaan MD4
13:00
Uit
MD7 - Nijkerk MD2
11:15
Uit
MD8 - Almeerse MD5
10:45 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Marilie Kalff en Floor Meijer
MD9 - Amersfoort MD9
09:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Emma van Loenen en Roos Vermeulen
Meisjes C
MC1 - Naarden MC1
10:45
Uit
MC2 - Schaerweijde MC3
14:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Kyomi Meijer en Hidde Spelt
MC3 - Kampong MC4
11:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Anna Babeliowsky en Nikola van Krieken
MC4 - Schaerweijde MC5
13:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Femke Tamsma en Sterre van Eijk
MC5 - Huizen MC5
13:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Sophie Keulemans en Jan-Job de Buck
MC6 - MHC Muiderberg MC2
14:15 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Hanneke Blom en Thijs Frauenfelder
MC7 - MHC Muiderberg MC3
11:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Hadassah Paardekooper en Charlotte Holdinga
MC8 - Buitenhout MHC MC3
10:15 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Jan Mentrop en Patrick van der Kleij
Meisjes B
MB1 - Spandersbs MB1
12:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Rob Stout* en Thijs van Berkom
MB2 - Shinty MB1
14:15
Uit
MB3 - Kromme Rijn MB1
15:30
Uit
MB4 - Dorsteti MB2
16:15 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Olivier Buurman en Eduard Hafkamp
MB5 - Nieuwegein MB3
17:45
Uit
MB6 - H.C. Eemvallei MB6
16:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Bente Keulemans en Leonore Ruijters
MB7 - Gooische MB8
14:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Lily van Breukelen en Eline Ebbing
MB8 - Leusden MB3
17:30
Uit
Meisjes A
MA1 - SCHC MA1
12:30
Uit
MA2 - MMHC Voordaan MA2
17:30
Uit
MA3 - Dorsteti MA2
16:00 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Caroline Kaiser en Noralie Pareau Dumont
MA4 - Naarden MA4
16:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Frederike Ruijters en Mirjam van Breukelen
MA5 - H.C. Eemvallei MA4
17:15
Uit
MA6 - Baarn MA3
14:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Tibbe Haan en Victor Gubler
Benjamins
J-F1 - MMHC Voordaan JF1
10:00
Uit
J-F2 - Woerden JF1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
J6-E1 - Naarden JE4
08:45
Uit
J6-E2 - Spitsbergen JE1
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J6-E3 - Almeerse JE3
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J6E4 - H.C. Eemvallei JE3
08:45
Uit
J8-E1 - Naarden J8E3
10:10 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8-E2 - Fletiomare J8E7
10:05
Uit
J8-E3 - Rijnvliet J8E1
09:45
Uit
Jongens D
JD1 - Gooische JD2
12:30 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Michiel Roest Crollius en Mark van Dijk
JD2 - SCHC JD3
11:15
Uit
JD3 - MHC Muiderberg JD1
11:45
Uit
JD4 - Almeerse JD3
11:45
Uit
JD5 - Gooische JD7
09:00 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Sophie Boom en Maud Kuijk
Jongens C
JC1 - Naarden JC2
11:45
Uit
JC2 - Nieuwegein JC1
10:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Mart van der Made en Anneke Wieling
JC3 - IJsseloever JC2
12:15
Uit
JC4 - Laren JC6
13:15 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Floris Kalff en Hans Pareau Dumont
Jongens B
JB1 - Schaerweijde JB2
14:15 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Maarten Stam en Sjors Kroon
JB2 - Lelystad JB1
14:15
Uit
JB3 - Amersfoort JB5
16:30
Uit
JB4 - Gooische JB7
16:15
Uit
JB5 - Fletiomare JB4
17:45
Uit
Jongens A
JA1 - Huizen JA1
17:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Robbert Amse en Jan Deckers
JA2 - Hockey Club Zeewolde JA1
13:30
Uit
JA3 - Fletiomare JA3
17:45
Uit
JA4 - Kampong JA5
17:45 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Jan Ruijgrok en Tijl Meyer
JA5 - Schaerweijde JA5
16:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Gert-Jan Docters Van Leeuwen en Splinter Usman
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten