hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-2.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

GOudhockey
Sterren - Reservering
11:00 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
ZMD-1 - H.C. Eemvallei MD1
14:00
Uit
ZMD-1 - Kampong MD1
15:00
Uit
ZMD-2 - Loenen MD2
11:00
Uit
ZMD-2 - Woerden MD2
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD-3 - Kromme Rijn MD1
15:00
Uit
ZMD-3 - Soest MD2
15:40
Uit
ZMD-6 - Spandersbs MD4
13:00
Uit
ZMD-6 - Laren MD5
13:40
Uit
Meisjes C
ZMC-4 - Laren MC4
17:40
Uit
ZMC-4 - Loenen MC2
18:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMC-8 - Amersfoort MC8
17:00
Uit
ZMC-8 - H.C. Eemvallei MC8
17:40
Uit
Meisjes B
MB8 - Shinty MB5
Afgelast
Thuis
Fluiten:Marit van Iersel en Mark Bins
ZMB-3 - Weesp MB2
17:30
Uit
ZMB-3 - Amersfoort MB4
18:10
Uit
Meisjes A
ZMA-1 - Nieuwegein MA1
19:00
Uit
ZMA-1 - Amersfoort MA2
19:40
Uit
Dames
ZD3 - Phoenix D3
19:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZD3 - Kromhouters D2
20:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Benjamins
J-F4 - Oefenwedstrijd
11:00 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
J6-E3 - Reservering
09:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens D
ZJD-1 - Huizen JD1
13:40
Uit
ZJD-1 - Gooische JD2
14:20
Uit
ZJD-12 - H.C. Eemvallei JD12C
11:40
Uit
ZJD-12 - Spandersbs JD12C
12:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD-3 - Hockey Club Zeewolde JD2
09:00
Thuis
Fluiten:Mark van Oosteroom en Tristan Riethorst
ZJD-3 - H.C. Eemvallei JD3
10:20
Thuis
Fluiten:Tristan Riethorst en Mark van Oosteroom
Jongens C
JC1 - Schaerweijde JC2
Afgelast
Uit
ZJC-3 - Huizen JC4
11:00
Thuis
Fluiten:Bart Bremer en Mees Dokkum
ZJC-3 - Baarn JC3
12:20
Uit
Jongens A
ZJA-3 - Gooische JA4
17:00
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Etienne Boersma
ZJA-3 - Amersfoort JA4
18:20
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Etienne Boersma
ZJA-4 - Kampong JA5
19:00
Thuis
Fluiten:Djurre Barten en Olaf Bongers
ZJA-4 - Spitsbergen JA2
20:20
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei JD3 - Zeewolde JD2
09:40
Thuis
Fluiten:Tristan Riethorst en Mark van Oosteroom
ZAALBLOK - ZAAL Huizen JC4 - Baarn JC3
11:40
Thuis
Fluiten:Mees Dokkum en Bart Bremer
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JA4 - Amersfoort JA4
17:40
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Etienne Boersma
ZAALBLOK - ZAAL Kampong JA5 - Spitsbergen JA2
19:40
Thuis
Fluiten:Djurre Barten en Olaf Bongers
ZAALBLOK - ZAAL Phoenix D3 - Kromhouters D2
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten