hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 20-5-2019 t/m 26-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
14:00 - 16:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
16:00 - 17:30 Jongens D1 Boet Dokkum
Stan le Mahieu
Veld 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D4 Tommes Dollekamp
Berend Pelsma
Veld 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D5 Tommes Dollekamp
Berend Pelsma
Veld 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D7 Silke Sonnema Veld 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D8 Sander van den Elshout
Lot Schmitz
Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D9 Sander van den Elshout
Lot Schmitz
Veld 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Jonathan van Doornewaard Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C3 Silke Sonnema
Bo Stok
Veld 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C4 Silke Sonnema
Berend Pelsma
Veld 4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Tommes Dollekamp Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Sander van den Elshout
Noralie Pareau Dumont
Mathijs Dikhoff
Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Sander van den Elshout
Fleur van Herel
Veld 2 - CD
17:30 - 20:30 Keepers-Goalieworks Trainingsgroep Veld 3
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Alexine de Vos van Steenwijk
Famke van Winden
Veld 1 - AB
18:15 - 19:15 Jongens B2 Sander van den Elshout
Stan le Mahieu
Veld 2 - AB
18:15 - 19:15 Jongens B3 Sander van den Elshout
Stan le Mahieu
Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens C2 Tommes Dollekamp Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Silke Sonnema Veld 4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Jonathan van Doornewaard Veld 4 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes A3 Sander van den Elshout Veld 2 - AB + vacature
19:15 - 20:15 Meisjes A4 Sander van den Elshout Veld 2 - CD + vacature
19:30 - 20:30 Jongens B4 Tommes Dollekamp
Stan le Mahieu
Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B5 Tommes Dollekamp
Stan le Mahieu
Veld 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Silke Sonnema
Ole Muller
Veld 4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B8 Silke Sonnema
Ole Muller
Veld 4 - CD
20:15 - 21:15 Jongens A2 Sander van den Elshout Veld 2 - AB
20:15 - 21:15 Jongens A3 Sander van den Elshout Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep Veld 3 Curt Summers
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
14:00 - 16:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
16:00 - 17:00 Jongens D2 Tommes Dollekamp Veld 3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 David ten Hove Veld 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Sander van den Elshout
Max Mortier
Veld 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Sander van den Elshout
Max Mortier
Veld 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Adrien Bouscasse
Casper Hafkamp
Victor Desertine
Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Adrien Bouscasse
Casper Hafkamp
Binck Raven
Veld 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Tommes Dollekamp Veld 3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes A2 Sander van den Elshout Veld 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Justen van Schaik Veld 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 David ten Hove Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Adrien Bouscasse
Jasper Cox
Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C8 Adrien Bouscasse
Wander Stam
Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Veld 3 - AB Jongens A1 - Kelvin/Robbert
18:30 - 20:00 Jongens B1 Lucien van Doorn Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Sander van den Elshout Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Adrien Bouscasse Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Tommes Dollekamp Veld 2 - AB + vacature
19:00 - 20:00 Meisjes A6 Tommes Dollekamp Veld 2 - CD + vacature
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove
Nienke van Haare Heijmeijer
Veld 1
20:00 - 22:00 Heren 1 Piotr Mazany
Robbert Woudstra
Veld 3
20:00 - 21:00 Jongens A4 Tommes Dollekamp Veld 2 + vacature
20:00 - 21:00 Jongens A5 Tommes Dollekamp Veld 2 + vacature
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
12:45 - 14:45 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
14:45 - 15:45 Benjamins Trainingsgroep Veld 4
14:45 - 15:45 Benjamins Trainingsgroep Veld 5
14:45 - 15:45 Jongens D3 Tommes Dollekamp Veld 3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes D3 Adrien Bouscasse
Maartje Doull
Veld 1 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes D4 Adrien Bouscasse
Maartje Doull
Veld 1 - CD
15:45 - 16:45 Jongens D4 Tommes Dollekamp Veld 2 - AB
15:45 - 16:45 Jongens D5 Justen van Schaik Veld 2 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes D5 Adrien Bouscasse Veld 1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D6 Silke Sonnema Veld 1 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D2 Daan Schooleman
Mats Schooleman
Veld 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E1 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
16:00 - 17:00 Jongens E2 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
16:00 - 17:00 Jongens E3 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
16:00 - 17:00 Jongens E4 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
16:00 - 17:00 Meisjes E1 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E5 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E7 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E8 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 David ten Hove Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C3 Tommes Dollekamp Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C4 Mathijs Dikhoff
Luuk Buurman
Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Adrien Bouscasse Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Silke Sonnema
Noor Usman
Veld 1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens E1 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
17:15 - 18:15 Jongens E2 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
17:15 - 18:15 Jongens E3 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 4
17:15 - 18:15 Meisjes E1 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E2 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E3 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E4 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes E5 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes E6 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 5 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B2 Tommes Dollekamp Veld 3
18:00 - 19:00 Jongens B3 Tommes Dollekamp Veld 3
18:00 - 19:00 Jongens B4 Justen van Schaik Veld 3
18:00 - 19:00 Jongens B5 Justen van Schaik Veld 3
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Adrien Bouscasse
Sanne Ravelli
Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Silke Sonnema
Juliette Slootweg
Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C7 Adrien Bouscasse
Sanne Ravelli
Veld 4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C8 Silke Sonnema
Juliette Slootweg
Veld 4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Tommes Dollekamp Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Justen van Schaik Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Veld 2 - C
19:30 - 21:00 Dames Jong 3 Veld 2 - D
19:30 - 21:00 Heren 2 Veld 3 - CD
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Heren Jong 2 Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B8 Silke Sonnema Veld 4 - AB
21:00 - 22:00 Dames E Tommes Dollekamp Veld 3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Internationale Teams Trainingsgroep Veld 1 Team USA - training
15:45 - 17:00 Meisjes D1 Adrien Bouscasse Veld 3 - AB Tot de herfstvakantie
16:00 - 17:00 Meisjes D7 Silke Sonnema Veld 3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D8 Sander van den Elshout
Veerle Hoevenaar
Mijntje Vlug
Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D9 Sander van den Elshout
Veerle Hoevenaar
Mijntje Vlug
Veld 2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C1 David ten Hove
Jonathan van Doornewaard
Veld 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Eva de Vries Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B2 Sander van den Elshout Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Silke Sonnema
Juliƫtte Benedict
Evi van Vulpen
Jip van Vulpen
Liv Bierenga
Veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Silke Sonnema
Juliƫtte Benedict
Evi van Vulpen
Jip van Vulpen
Liv Bierenga
Veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Adrien Bouscasse
Bente Keulemans
Zara Hartman
Veld 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Adrien Bouscasse
Eline Smorenburg
Julia Meijs
Eline Verburg
Veld 4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 David ten Hove Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Lucien van Doorn Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Sander van den Elshout Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Adrien Bouscasse
Carolien van 't Hek
Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Silke Sonnema Veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Silke Sonnema Veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes B7 Silke Sonnema Veld 2
19:30 - 21:00 Dames 1 David ten Hove
Nienke van Haare Heijmeijer
Veld 3
19:30 - 21:00 Heren 1 Piotr Mazany
Robbert Woudstra
Veld 1
21:00 - 21:15 Dames 1 Nienke van Haare Heijmeijer
David ten Hove
Veld 3 - AB
21:00 - 21:15 Dames A Veld 3 - CD
21:00 - 21:15 Dames B (Masters 45+) Veld 3 - CD
21:00 - 21:15 Dames C Veld 3 - CD
21:00 - 21:15 Dames D Veld 3 - CD
21:00 - 21:15 Heren 1 Piotr Mazany
Robbert Woudstra
Veld 1 - AB
21:00 - 21:15 Heren A Veld 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren B Veld 2
21:00 - 21:15 Heren D (HVL1) Veld 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren E (HVL2) Veld 2
21:15 - 22:30 Dames A Veld 3
21:15 - 22:30 Dames B (Masters 45+) Veld 3
21:15 - 22:30 Dames C Veld 3
21:15 - 22:30 Dames D Veld 3
21:15 - 22:30 Heren A Veld 1
21:15 - 22:30 Heren D (HVL1) Veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens Smurfen David ten Hove
Silke Sonnema
Veld 3
15:30 - 16:30 Meisjes Smurfen David ten Hove
Silke Sonnema
Veld 3
16:30 - 17:45 Jongens B1 Lucien van Doorn Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C2 Adrien Bouscasse Veld 1 - AB
16:45 - 17:45 Jongens E1 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 2
16:45 - 17:45 Jongens E2 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 2
16:45 - 17:45 Jongens E3 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 2
16:45 - 17:45 Jongens E4 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 2
16:45 - 17:45 Meisjes E1 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes E2 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes E3 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes E4 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes E5 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E6 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E7 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E8 6-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Tommes Dollekamp
Gijs Schreuder
Veld 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Bart Bremer
Tommes Dollekamp
Veld 4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Silke Sonnema Veld 5 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Maurits Linders Veld 5 - CD
18:00 - 20:00 TST Trainingsgroep Veld 1 Hockey Academy - Adrien H1 D1
18:00 - 19:00 Jongens E1 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 2 M8E2-M8E6
18:00 - 19:00 Jongens E2 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 2 M8E2-M8E6
18:00 - 19:00 Jongens E3 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 2 M8E2-M8E6
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Tommes Dollekamp
Gijs Schreuder
Bart Bremer
Veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A3 Tommes Dollekamp
Gijs Schreuder
Bart Bremer
Veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Tommes Dollekamp
Gijs Schreuder
Bart Bremer
Veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A5 Tommes Dollekamp
Bart Bremer
Gijs Schreuder
Veld 4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A6 Tommes Dollekamp
Bart Bremer
Gijs Schreuder
Veld 4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E1 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E2 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E3 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E4 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E5 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E6 8-tal Chiel-Jan Delis Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A2 Tommes Dollekamp
Silke Sonnema
Veld 4
19:00 - 20:00 Jongens A3 Tommes Dollekamp
Silke Sonnema
Veld 4
19:00 - 20:00 Jongens A4 Tommes Dollekamp
Silke Sonnema
Veld 4
19:00 - 20:00 Jongens A5 Tommes Dollekamp
Silke Sonnema
Veld 4
19:00 - 20:30 Meisjes B8 Paul van Iersel
Wendy Roorda
Veld 2 Ouder - kind wedstrijd
19:00 - 20:30 Meisjes E4 8-tal Diederik Farwerck
Marloes Wesselink
Veld 5 Ouder-Kind wedstrijd
19:30 - 21:00 Heren 1 Piotr Mazany Veld 3