hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Marijn van den Bent
Floor Bolenius
Anne-Sara Breur
Eveline Eldering
Julie van Haare Heijmeijer
Nikki Herremans
Caroline Kaiser
Charlotte de Kreek
Eveline de Kreek
Elsemiek de Kreek
Roline den Ouden
Guusje van der Pas
Tessa Plug
Eva de Vries
Jip van Vulpen
Sanne Westerhout
Jet Wijngaards
Tessa Witteveen

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sander van den Elshout
Assistent coach Nienke van Haare Heijmeijer
Trainer Sander van den Elshout
Trainer Nienke van Haare Heijmeijer
Aanvoerder Tessa Plug
Aanvoerder Sanne Westerhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 12:45
Castricum D1 Reigers D1 12:45
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45
Soest D1 Spandersbosch D1 12:45
Weesp D1 Gouda D1 12:45
Zwaluwen D1 Strawberries D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Weesp D1 2 6 2 0 0
2 Soest D1 2 6 2 0 0
3 Gouda D1 2 6 2 0 0
4 Castricum D1 2 6 2 0 0
5 Spandersbosch D1 2 4 1 1 0
6 Hilversum D1 2 4 1 1 0
7 Nieuwegein D1 2 3 1 0 1
8 Bennebroek D1 2 0 0 0 2
9 Strawberries D1 2 0 0 0 2
10 Hoorn (WFHC) D1 2 0 0 0 2
11 Reigers D1 2 0 0 0 2
12 Zwaluwen D1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep WFHC D1 12:45 thuis - Veld 1 (Rabobank)
29 sep Goudse MHC D1 12:45 uit
6 okt MHC Soest D1 12:45 uit
13 okt MHC Castricum D1 12:45 thuis - Veld 1 (Rabobank)
27 okt Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b uit
3 nov MHC Bennebroek D1 n.n.b thuis
10 nov M.H.C. Weesp D1 n.n.b uit
17 nov MHCN D1 n.n.b thuis
24 nov K.H.C. Strawberries D1 n.n.b uit
8 mrt MHC de Reigers D1 n.n.b uit
15 mrt 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
22 mrt WFHC D1 n.n.b uit
29 mrt Goudse MHC D1 n.n.b thuis
5 apr MHC Soest D1 n.n.b thuis
19 apr MHC Castricum D1 n.n.b uit
10 mei Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b thuis
17 mei MHC Bennebroek D1 n.n.b uit
24 mei M.H.C. Weesp D1 n.n.b thuis
7 jun MHCN D1 n.n.b uit
14 jun K.H.C. Strawberries D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Soest D1 Strawberries D1 5-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Reigers D1 Soest D1 1-6
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0