hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Jongens A5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gert-Jan Boesschen Hospers
Coach Jonel Nugteren
Coach Erik Spelt
Trainer Tommes Dollekamp
Trainer Silke Sonnema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere JA4 Soest JA3 17:45
Eemvallei JA2 Kampong JA6 17:30
Fletiomare JA4 Hilversum JA5 17:45
Voordaan JA3 Leerdam JA1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong JA6 13 39 13 0 0
2 Eemvallei JA2 13 34 11 1 1
3 Hilversum JA5 13 19 6 1 6
4 Leerdam JA1 13 18 6 0 7
5 Voordaan JA3 13 16 5 1 7
6 Soest JA3 13 15 5 0 8
7 Almere JA4 13 10 3 1 9
8 Fletiomare JA4 13 3 1 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei MHC Fletiomare JA4 17:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Hilversum JA5 Leerdam JA1 0-2
Almere JA4 Kampong JA6 2-4
Fletiomare JA4 Soest JA3 2-8
Eemvallei JA2 Voordaan JA3 4-3
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Leerdam JA1 Eemvallei JA2 1-6
Voordaan JA3 Almere JA4 3-3
Kampong JA6 Fletiomare JA4 13-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Soest JA3 Hilversum JA5 2-3
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Fletiomare JA4 Voordaan JA3 5-4
Hilversum JA5 Kampong JA6 0-7
Almere JA4 Eemvallei JA2 2-4
Soest JA3 Leerdam JA1 3-6
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Kampong JA6 Soest JA3 5-1
Eemvallei JA2 Fletiomare JA4 13-1
Voordaan JA3 Hilversum JA5 9-2
Leerdam JA1 Almere JA4 2-0
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Hilversum JA5 Eemvallei JA2 1-7
Fletiomare JA4 Almere JA4 2-3
Kampong JA6 Leerdam JA1 6-1
Soest JA3 Voordaan JA3 6-5
ZATERDAG 9 MAART 2019
Fletiomare JA4 Leerdam JA1 0-3
Voordaan JA3 Kampong JA6 1-2
Almere JA4 Hilversum JA5 1-4
Eemvallei JA2 Soest JA3 4-0
ZATERDAG 16 MAART 2019
Hilversum JA5 Fletiomare JA4 11-2
Kampong JA6 Eemvallei JA2 3-2
Leerdam JA1 Voordaan JA3 1-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Voordaan JA3 Eemvallei JA2 2-6
Kampong JA6 Almere JA4 6-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Soest JA3 Fletiomare JA4 6-1
ZATERDAG 30 MAART 2019
Fletiomare JA4 Kampong JA6 2-7
Hilversum JA5 Soest JA3 3-2
Almere JA4 Voordaan JA3 0-2
Eemvallei JA2 Leerdam JA1 6-4
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Eemvallei JA2 Almere JA4 7-1
Voordaan JA3 Fletiomare JA4 5-0
Kampong JA6 Hilversum JA5 5-3
Leerdam JA1 Soest JA3 3-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Hilversum JA5 Voordaan JA3 1-5
Fletiomare JA4 Eemvallei JA2 1-8
Soest JA3 Kampong JA6 2-6
Almere JA4 Leerdam JA1 4-2
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Soest JA3 Almere JA4 7-0
Leerdam JA1 Hilversum JA5 1-5
ZATERDAG 11 MEI 2019
Voordaan JA3 Soest JA3 1-3
Leerdam JA1 Kampong JA6 3-9
Eemvallei JA2 Hilversum JA5 2-2
Almere JA4 Fletiomare JA4 7-0
ZATERDAG 18 MEI 2019
Hilversum JA5 Almere JA4 5-2
Kampong JA6 Voordaan JA3 10-1
Soest JA3 Eemvallei JA2 3-6
Leerdam JA1 Fletiomare JA4 7-0