hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Jongens A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gijs Schreuder Sr.
Trainer Tommes Dollekamp
Trainer Sander van den Elshout
Trainer Silke Sonnema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Lelystad JA1 Kampong JA3 15:00
Phoenix JA2 Weesp JA1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong JA3 13 29 9 2 2
2 Lelystad JA1 13 26 8 2 3
3 SCHC JA4 14 24 8 0 6
4 Naarden JA5 14 23 7 2 5
5 Phoenix JA2 13 20 6 2 5
6 Voordaan JA2 14 15 4 3 7
7 Hilversum JA2 14 13 4 1 9
8 Weesp JA1 13 5 1 2 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Voordaan JA2 SCHC JA4 0-8
Phoenix JA2 Kampong JA3 2-2
WOENSDAG 31 OKTOBER 2018
Lelystad JA1 Hilversum JA2 4-3
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Hilversum JA2 Phoenix JA2 2-1
Kampong JA3 Naarden JA5 1-0
Weesp JA1 Voordaan JA2 1-1
SCHC JA4 Lelystad JA1 5-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Voordaan JA2 Kampong JA3 1-3
Phoenix JA2 Lelystad JA1 2-1
Naarden JA5 Hilversum JA2 2-1
Weesp JA1 SCHC JA4 0-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Lelystad JA1 Naarden JA5 3-3
SCHC JA4 Phoenix JA2 8-1
Kampong JA3 Weesp JA1 4-2
Hilversum JA2 Voordaan JA2 4-2
MAANDAG 19 NOVEMBER 2018
Naarden JA5 Weesp JA1 1-0
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Voordaan JA2 Lelystad JA1 1-0
Naarden JA5 Phoenix JA2 3-2
Weesp JA1 Hilversum JA2 1-2
Kampong JA3 SCHC JA4 2-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Naarden JA5 SCHC JA4 2-1
Phoenix JA2 Voordaan JA2 3-0
Lelystad JA1 Weesp JA1 2-1
Hilversum JA2 Kampong JA3 2-6
ZATERDAG 16 MAART 2019
Kampong JA3 Lelystad JA1 0-1
Weesp JA1 Phoenix JA2 1-4
SCHC JA4 Hilversum JA2 4-0
Voordaan JA2 Naarden JA5 2-3
DONDERDAG 21 MAART 2019
Hilversum JA2 SCHC JA4 2-1
ZATERDAG 23 MAART 2019
Hilversum JA2 Lelystad JA1 1-3
Kampong JA3 Phoenix JA2 3-1
SCHC JA4 Voordaan JA2 2-1
Weesp JA1 Naarden JA5 0-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Naarden JA5 Kampong JA3 3-2
Lelystad JA1 SCHC JA4 4-2
Phoenix JA2 Hilversum JA2 3-1
Voordaan JA2 Weesp JA1 3-2
VRIJDAG 5 APRIL 2019
SCHC JA4 Naarden JA5 4-3
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Lelystad JA1 Phoenix JA2 3-2
Kampong JA3 Voordaan JA2 1-1
Hilversum JA2 Naarden JA5 1-1
SCHC JA4 Weesp JA1 1-0
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Voordaan JA2 Hilversum JA2 3-2
Phoenix JA2 SCHC JA4 4-3
Weesp JA1 Kampong JA3 2-5
Naarden JA5 Lelystad JA1 2-4
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Naarden JA5 Voordaan JA2 2-3
ZATERDAG 11 MEI 2019
Phoenix JA2 Naarden JA5 9-0
Lelystad JA1 Voordaan JA2 6-1
Hilversum JA2 Weesp JA1 3-5
SCHC JA4 Kampong JA3 3-4
ZATERDAG 18 MEI 2019
Voordaan JA2 Phoenix JA2 1-1
Kampong JA3 Hilversum JA2 5-0
Weesp JA1 Lelystad JA1 2-2