hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Kelvin Kinsbergen
Coach Robert Riethorst
Trainer David ten Hove
Trainer Kelvin Kinsbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
SCHC JA2 Fletiomare JA1 14:15
Voordaan JA1 Leusden JA1 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare JA1 13 30 9 3 1
2 Voordaan JA1 13 28 9 1 3
3 Loenen JA1 14 26 8 2 4
4 Houten JA1 14 26 8 2 4
5 Schaerweijde JA2 14 17 5 2 7
6 Leusden JA1 13 10 2 4 7
7 Hilversum JA1 14 10 2 4 8
8 SCHC JA2 13 5 1 2 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 1 (Rabobank)
22 jun !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld 1 (Rabobank)
29 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 1 (Rabobank)
6 jul !Reservering n.n.b thuis - Veld 1 (Rabobank)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Hilversum JA1 Leusden JA1 3-0
Loenen JA1 Fletiomare JA1 3-4
Schaerweijde JA2 Voordaan JA1 1-2
SCHC JA2 Houten JA1 2-4
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Fletiomare JA1 Hilversum JA1 4-0
Voordaan JA1 SCHC JA2 4-3
Leusden JA1 Schaerweijde JA2 3-3
Houten JA1 Loenen JA1 2-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
SCHC JA2 Schaerweijde JA2 2-0
Fletiomare JA1 Leusden JA1 5-2
Hilversum JA1 Houten JA1 1-5
Loenen JA1 Voordaan JA1 3-3
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Voordaan JA1 Hilversum JA1 5-2
Houten JA1 Fletiomare JA1 1-1
Schaerweijde JA2 Loenen JA1 4-1
Leusden JA1 SCHC JA2 5-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Hilversum JA1 Schaerweijde JA2 1-1
Loenen JA1 SCHC JA2 6-1
Fletiomare JA1 Voordaan JA1 3-1
Houten JA1 Leusden JA1 3-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Schaerweijde JA2 Fletiomare JA1 1-2
Loenen JA1 Leusden JA1 5-1
Voordaan JA1 Houten JA1 3-2
SCHC JA2 Hilversum JA1 1-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Leusden JA1 Voordaan JA1 2-3
Houten JA1 Schaerweijde JA2 3-2
Hilversum JA1 Loenen JA1 2-3
ZATERDAG 23 MAART 2019
Fletiomare JA1 Loenen JA1 2-4
Houten JA1 SCHC JA2 2-2
Voordaan JA1 Schaerweijde JA2 6-2
Leusden JA1 Hilversum JA1 3-3
ZATERDAG 30 MAART 2019
Schaerweijde JA2 Leusden JA1 1-0
SCHC JA2 Voordaan JA1 1-3
Hilversum JA1 Fletiomare JA1 1-1
Loenen JA1 Houten JA1 4-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Schaerweijde JA2 SCHC JA2 2-0
Voordaan JA1 Loenen JA1 3-2
Houten JA1 Hilversum JA1 4-1
Leusden JA1 Fletiomare JA1 2-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Hilversum JA1 Voordaan JA1 1-6
SCHC JA2 Leusden JA1 1-5
Fletiomare JA1 Houten JA1 2-1
Loenen JA1 Schaerweijde JA2 3-1
MAANDAG 15 APRIL 2019
Loenen JA1 Hilversum JA1 6-0
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Fletiomare JA1 SCHC JA2 4-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Schaerweijde JA2 Houten JA1 3-2
ZATERDAG 11 MEI 2019
Voordaan JA1 Fletiomare JA1 2-3
SCHC JA2 Loenen JA1 0-9
Leusden JA1 Houten JA1 0-3
Schaerweijde JA2 Hilversum JA1 1-0
ZATERDAG 18 MEI 2019
Hilversum JA1 SCHC JA2 5-1
Fletiomare JA1 Schaerweijde JA2 6-2
Houten JA1 Voordaan JA1 3-2
Leusden JA1 Loenen JA1 3-3