hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren D (HVL1)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Harmen Jansen Schoonhoven
Aanvoerder Paulus Mooyman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam HVL1 Hilversum HVL1 14:15
Ede HVL1 Shinty HVL1 10:45
Hurley HVL1 Gooische HVL1 12:15
Laren HVL1 Voordaan HVL1 14:00
Naarden HVL1 SCHC HVL1 16:15
Spandersbosch HVL1 AthenA HVL1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam HVL1 19 48 16 0 3
2 Ede HVL1 19 40 12 4 3
3 Hurley HVL1 19 38 12 2 5
4 Laren HVL1 19 37 11 4 4
5 Gooische HVL1 19 23 5 8 6
6 SCHC HVL1 19 22 5 7 7
7 Hilversum HVL1 19 21 6 3 10
8 Spandersbosch HVL1 19 20 5 5 9
9 Naarden HVL1 19 20 5 5 9
10 Voordaan HVL1 19 18 4 6 9
11 Shinty HVL1 19 17 4 5 10
12 AthenA HVL1 19 11 2 5 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei AH & BC HVL1 14:15 uit
2 jun THC Hurley HVL1 12:45 thuis - Veld 2 (Orec)
16 jun Larensche Mixed Hockey Club HVL1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Ede HVL1 Gooische HVL1 1-1
Shinty HVL1 Voordaan HVL1 1-1
Naarden HVL1 Hilversum HVL1 1-1
Laren HVL1 AthenA HVL1 3-1
Hurley HVL1 Amsterdam HVL1 1-4
SCHC HVL1 Spandersbosch HVL1 1-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Spandersbosch HVL1 Hurley HVL1 2-3
Voordaan HVL1 SCHC HVL1 3-3
Gooische HVL1 Shinty HVL1 2-0
Hilversum HVL1 Ede HVL1 1-2
AthenA HVL1 Naarden HVL1 1-2
Amsterdam HVL1 Laren HVL1 2-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Voordaan HVL1 Spandersbosch HVL1 1-1
Laren HVL1 Hurley HVL1 0-2
Naarden HVL1 Amsterdam HVL1 0-6
Ede HVL1 AthenA HVL1 3-1
Shinty HVL1 Hilversum HVL1 0-2
SCHC HVL1 Gooische HVL1 0-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Amsterdam HVL1 Ede HVL1 1-2
AthenA HVL1 Shinty HVL1 3-2
Hilversum HVL1 SCHC HVL1 3-2
Gooische HVL1 Voordaan HVL1 0-2
Spandersbosch HVL1 Laren HVL1 1-2
Hurley HVL1 Naarden HVL1 2-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Gooische HVL1 Spandersbosch HVL1 0-0
Voordaan HVL1 Hilversum HVL1 0-3
Naarden HVL1 Laren HVL1 1-4
SCHC HVL1 AthenA HVL1 1-1
Shinty HVL1 Amsterdam HVL1 1-3
Ede HVL1 Hurley HVL1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hurley HVL1 Shinty HVL1 3-2
Amsterdam HVL1 SCHC HVL1 2-0
AthenA HVL1 Voordaan HVL1 2-2
Hilversum HVL1 Gooische HVL1 1-2
Spandersbosch HVL1 Naarden HVL1 3-3
Laren HVL1 Ede HVL1 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Voordaan HVL1 Amsterdam HVL1 0-7
Gooische HVL1 AthenA HVL1 4-3
Hilversum HVL1 Spandersbosch HVL1 0-1
Ede HVL1 Naarden HVL1 4-1
Shinty HVL1 Laren HVL1 0-5
SCHC HVL1 Hurley HVL1 1-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Spandersbosch HVL1 Ede HVL1 1-2
AthenA HVL1 Hilversum HVL1 2-1
Amsterdam HVL1 Gooische HVL1 6-0
Hurley HVL1 Voordaan HVL1 4-3
Laren HVL1 SCHC HVL1 1-1
Naarden HVL1 Shinty HVL1 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Shinty HVL1 Ede HVL1 1-0
AthenA HVL1 Spandersbosch HVL1 1-3
Voordaan HVL1 Laren HVL1 2-0
Gooische HVL1 Hurley HVL1 3-3
Hilversum HVL1 Amsterdam HVL1 2-1
SCHC HVL1 Naarden HVL1 (0-2)TEMP_RESULT
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amsterdam HVL1 AthenA HVL1 3-0
Hurley HVL1 Hilversum HVL1 4-0
Naarden HVL1 Voordaan HVL1 1-1
Ede HVL1 SCHC HVL1 2-1
Shinty HVL1 Spandersbosch HVL1 0-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
AthenA HVL1 Hurley HVL1 0-2
Hilversum HVL1 Laren HVL1 0-1
Gooische HVL1 Naarden HVL1 1-1
Voordaan HVL1 Ede HVL1 0-4
Spandersbosch HVL1 Amsterdam HVL1 2-3
SCHC HVL1 Shinty HVL1 1-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Laren HVL1 Gooische HVL1 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Spandersbosch HVL1 SCHC HVL1 2-3
Voordaan HVL1 Shinty HVL1 0-1
Gooische HVL1 Ede HVL1 0-0
Hilversum HVL1 Naarden HVL1 0-1
AthenA HVL1 Laren HVL1 2-2
Amsterdam HVL1 Hurley HVL1 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Hurley HVL1 Spandersbosch HVL1 4-1
Laren HVL1 Amsterdam HVL1 0-5
Naarden HVL1 AthenA HVL1 2-1
Ede HVL1 Hilversum HVL1 5-0
Shinty HVL1 Gooische HVL1 1-1
SCHC HVL1 Voordaan HVL1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam HVL1 Naarden HVL1 2-0
AthenA HVL1 Ede HVL1 2-4
Hilversum HVL1 Shinty HVL1 1-1
Gooische HVL1 SCHC HVL1 1-1
Spandersbosch HVL1 Voordaan HVL1 2-1
Hurley HVL1 Laren HVL1 2-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Laren HVL1 Spandersbosch HVL1 2-0
Voordaan HVL1 Gooische HVL1 0-2
Naarden HVL1 Hurley HVL1 1-2
SCHC HVL1 Hilversum HVL1 2-1
Shinty HVL1 AthenA HVL1 3-0
Ede HVL1 Amsterdam HVL1 2-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Hurley HVL1 Ede HVL1 0-1
Amsterdam HVL1 Shinty HVL1 7-1
AthenA HVL1 SCHC HVL1 0-2
Hilversum HVL1 Voordaan HVL1 1-2
Spandersbosch HVL1 Gooische HVL1 2-1
Laren HVL1 Naarden HVL1 3-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Voordaan HVL1 AthenA HVL1 1-1
Gooische HVL1 Hilversum HVL1 0-3
Naarden HVL1 Spandersbosch HVL1 1-2
Ede HVL1 Laren HVL1 4-2
Shinty HVL1 Hurley HVL1 1-4
SCHC HVL1 Amsterdam HVL1 1-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Spandersbosch HVL1 Hilversum HVL1 0-1
AthenA HVL1 Gooische HVL1 1-2
Amsterdam HVL1 Voordaan HVL1 8-0
Hurley HVL1 SCHC HVL1 3-2
Laren HVL1 Shinty HVL1 2-0
Naarden HVL1 Ede HVL1 1-3
ZONDAG 19 MEI 2019
Shinty HVL1 Naarden HVL1 1-0
Ede HVL1 Spandersbosch HVL1 3-3
Voordaan HVL1 Hurley HVL1 2-1
Gooische HVL1 Amsterdam HVL1 3-7
Hilversum HVL1 AthenA HVL1 1-1
SCHC HVL1 Laren HVL1 0-2