hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Pepijn Amse
Sjoerd van den Blink
Viktor Boeren
Adrien Bouscasse
Lars Brouwer
Sander Daniƫls
Lucien van Doorn
Jonathan van Doornewaard
Wouter van den Hoek
Stein Keler*
Tijmen Klemann
Friso Oomen
Reinout Oomen
Jesper Put
Justen van Schaik
Dorus Sporken
Sander van de Walle
Gijs Weinands

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent coach Robbert Woudstra
Trainer Piotr Mazany
Aanvoerder Viktor Boeren
Manager Gwen de Vos van Steenwijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H1 Hilversum H1 14:45
HCAS H1 IJsseloever H1 14:45
Ring Pass Delft H1 Phoenix H1 14:45
USHC H1 Huizen H1 14:45
Upward H1 Groningen H1 14:45
Were Di H1 Ede H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groningen H1 13 31 9 4 0
2 Were Di H1 14 29 9 2 3
3 Upward H1 14 29 9 2 3
4 Huizen H1 14 28 8 4 2
5 Ring Pass Delft H1 14 24 8 0 6
6 Ede H1 14 19 5 4 5
7 Phoenix H1 14 19 5 4 5
8 Alecto H1 13 14 4 2 7
9 USHC H1 14 13 3 4 7
10 IJsseloever H1 14 10 2 4 8
11 Hilversum H1 14 8 1 5 8
12 HCAS H1 14 6 1 3 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt L.S.C. ALECTO H1 14:45 uit
7 apr Were Di Tilburg H1 n.n.b thuis
14 apr MHC EDE H1 14:45 uit
28 apr GHHC Groningen H1 14:45 uit
5 mei HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
12 mei SV Phoenix H1 n.n.b uit
19 mei Huizer HC H1 n.n.b thuis
26 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HCAS H1 Were Di H1 1-5
Huizen H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 IJsseloever H1 5-4
Alecto H1 Groningen H1 2-2
USHC H1 Hilversum H1 4-4
Ring Pass Delft H1 Ede H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 3-4
Phoenix H1 Upward H1 1-3
IJsseloever H1 USHC H1 2-2
Groningen H1 Huizen H1 3-2
Were Di H1 Alecto H1 5-2
Ede H1 HCAS H1 1-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto H1 Ede H1 2-2
HCAS H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 IJsseloever H1 2-1
USHC H1 Phoenix H1 1-4
Upward H1 Huizen H1 2-2
Were Di H1 Groningen H1 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Groningen H1 Upward H1 5-1
Huizen H1 USHC H1 5-1
Ede H1 Were Di H1 0-10
IJsseloever H1 HCAS H1 2-2
Hilversum H1 Alecto H1 1-2
Phoenix H1 Ring Pass Delft H1 2-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Ede H1 Groningen H1 4-4
USHC H1 Upward H1 3-4
Were Di H1 Hilversum H1 5-1
Alecto H1 IJsseloever H1 4-1
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 1-2
HCAS H1 Phoenix H1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Phoenix H1 Alecto H1 4-1
IJsseloever H1 Were Di H1 1-4
Hilversum H1 Ede H1 2-5
Groningen H1 USHC H1 5-0
Upward H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Huizen H1 HCAS H1 4-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto H1 Huizen H1 3-5
Ede H1 IJsseloever H1 2-2
Ring Pass Delft H1 USHC H1 1-2
Were Di H1 Phoenix H1 3-3
Hilversum H1 Groningen H1 2-4
HCAS H1 Upward H1 4-6
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
IJsseloever H1 Hilversum H1 3-1
Groningen H1 Ring Pass Delft H1 3-0
Phoenix H1 Ede H1 2-2
USHC H1 HCAS H1 5-1
Huizen H1 Were Di H1 3-3
Upward H1 Alecto H1 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Hilversum H1 Phoenix H1 4-4
IJsseloever H1 Groningen H1 2-2
HCAS H1 Ring Pass Delft H1 2-4
Alecto H1 USHC H1 2-1
Were Di H1 Upward H1 4-6
Ede H1 Huizen H1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HCAS H1 Groningen H1 4-8
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-2
USHC H1 Were Di H1 0-4
Upward H1 Ede H1 3-0
Huizen H1 Hilversum H1 3-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Hilversum H1 Upward H1 1-1
Ede H1 USHC H1 8-1
Were Di H1 Ring Pass Delft H1 3-0
IJsseloever H1 Huizen H1 2-3
Groningen H1 Phoenix H1 6-0
Alecto H1 HCAS H1 8-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Hilversum H1 USHC H1 2-2
IJsseloever H1 Upward H1 1-2
Phoenix H1 Huizen H1 2-1
Ede H1 Ring Pass Delft H1 4-2
Were Di H1 HCAS H1 4-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Alecto H1 Were Di H1 2-3
HCAS H1 Ede H1 2-6
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 2-1
USHC H1 IJsseloever H1 3-0
Upward H1 Phoenix H1 3-0
Huizen H1 Groningen H1 4-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Phoenix H1 USHC H1 1-1
Ede H1 Alecto H1 5-2
Huizen H1 Upward H1 3-0
Groningen H1 Were Di H1 5-4
Hilversum H1 HCAS H1 5-3
IJsseloever H1 Ring Pass Delft H1 0-1