hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Pepijn Amse
Sjoerd van den Blink
Viktor Boeren
Adrien Bouscasse
Lars Brouwer
Sander Daniƫls
Lucien van Doorn
Jonathan van Doornewaard
Wouter van den Hoek
Stein Keler*
Tijmen Klemann
Friso Oomen
Reinout Oomen
Jesper Put
Justen van Schaik
Dorus Sporken
Sander van de Walle
Gijs Weinands

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent coach Robbert Woudstra
Trainer Piotr Mazany
Aanvoerder Viktor Boeren
Manager Gwen de Vos van Steenwijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCAS H1 Alecto H1 14:45
Huizen H1 IJsseloever H1 14:45
Phoenix H1 Groningen H1 14:45
Ring Pass Delft H1 Were Di H1 14:45
USHC H1 Ede H1 14:45
Upward H1 Hilversum H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groningen H1 21 48 14 6 1
2 Were Di H1 21 46 14 4 3
3 Huizen H1 21 44 13 5 3
4 Upward H1 21 36 11 3 7
5 Ring Pass Delft H1 21 35 11 2 8
6 Ede H1 21 31 8 7 6
7 Alecto H1 21 25 7 4 10
8 Phoenix H1 21 25 7 4 10
9 IJsseloever H1 21 18 4 6 11
10 USHC H1 21 17 4 5 12
11 Hilversum H1 21 16 3 7 11
12 HCAS H1 21 9 2 3 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft H1 Ede H1 4-1
USHC H1 Hilversum H1 4-4
Upward H1 IJsseloever H1 5-4
Huizen H1 Phoenix H1 2-1
Alecto H1 Groningen H1 2-2
HCAS H1 Were Di H1 1-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Phoenix H1 Upward H1 1-3
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 3-4
Ede H1 HCAS H1 1-3
Were Di H1 Alecto H1 5-2
Groningen H1 Huizen H1 3-2
IJsseloever H1 USHC H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft H1 IJsseloever H1 2-1
HCAS H1 Hilversum H1 1-1
Alecto H1 Ede H1 2-2
Were Di H1 Groningen H1 2-3
Upward H1 Huizen H1 2-2
USHC H1 Phoenix H1 1-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Hilversum H1 Alecto H1 1-2
Groningen H1 Upward H1 5-1
Phoenix H1 Ring Pass Delft H1 2-1
Huizen H1 USHC H1 5-1
Ede H1 Were Di H1 0-10
IJsseloever H1 HCAS H1 2-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Ede H1 Groningen H1 4-4
Alecto H1 IJsseloever H1 4-1
Were Di H1 Hilversum H1 5-1
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 1-2
USHC H1 Upward H1 3-4
HCAS H1 Phoenix H1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hilversum H1 Ede H1 2-5
Groningen H1 USHC H1 5-0
Phoenix H1 Alecto H1 4-1
Upward H1 Ring Pass Delft H1 1-2
IJsseloever H1 Were Di H1 1-4
Huizen H1 HCAS H1 4-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto H1 Huizen H1 3-5
HCAS H1 Upward H1 4-6
Ring Pass Delft H1 USHC H1 1-2
Hilversum H1 Groningen H1 2-4
Ede H1 IJsseloever H1 2-2
Were Di H1 Phoenix H1 3-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
IJsseloever H1 Hilversum H1 3-1
Huizen H1 Were Di H1 3-3
Upward H1 Alecto H1 3-2
Groningen H1 Ring Pass Delft H1 3-0
USHC H1 HCAS H1 5-1
Phoenix H1 Ede H1 2-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Alecto H1 USHC H1 2-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-2
Ede H1 Huizen H1 1-3
Were Di H1 Upward H1 4-6
HCAS H1 Ring Pass Delft H1 2-4
Hilversum H1 Phoenix H1 4-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Upward H1 Ede H1 3-0
Huizen H1 Hilversum H1 3-1
HCAS H1 Groningen H1 4-8
USHC H1 Were Di H1 0-4
Phoenix H1 IJsseloever H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Were Di H1 Ring Pass Delft H1 3-0
Ede H1 USHC H1 8-1
Groningen H1 Phoenix H1 6-0
Hilversum H1 Upward H1 1-1
IJsseloever H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 HCAS H1 8-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Were Di H1 HCAS H1 4-1
Phoenix H1 Huizen H1 2-1
Ede H1 Ring Pass Delft H1 4-2
IJsseloever H1 Upward H1 1-2
Hilversum H1 USHC H1 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Alecto H1 Were Di H1 2-3
HCAS H1 Ede H1 2-6
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 2-1
USHC H1 IJsseloever H1 3-0
Huizen H1 Groningen H1 4-4
Upward H1 Phoenix H1 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Huizen H1 Upward H1 3-0
Hilversum H1 HCAS H1 5-3
Phoenix H1 USHC H1 1-1
Ede H1 Alecto H1 5-2
IJsseloever H1 Ring Pass Delft H1 0-1
Groningen H1 Were Di H1 5-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Were Di H1 Ede H1 4-4
Upward H1 Groningen H1 1-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-2
Ring Pass Delft H1 Phoenix H1 3-0
HCAS H1 IJsseloever H1 1-5
USHC H1 Huizen H1 2-3
VRIJDAG 5 APRIL 2019
Groningen H1 Alecto H1 0-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Hilversum H1 Were Di H1 1-2
IJsseloever H1 Alecto H1 1-1
Upward H1 USHC H1 3-3
Groningen H1 Ede H1 4-1
Huizen H1 Ring Pass Delft H1 3-1
Phoenix H1 HCAS H1 4-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Ede H1 Hilversum H1 3-3
USHC H1 Groningen H1 1-7
HCAS H1 Huizen H1 1-3
Ring Pass Delft H1 Upward H1 1-5
Alecto H1 Phoenix H1 6-3
Were Di H1 IJsseloever H1 5-1
ZONDAG 28 APRIL 2019
IJsseloever H1 Ede H1 2-2
Groningen H1 Hilversum H1 5-5
USHC H1 Ring Pass Delft H1 2-3
Phoenix H1 Were Di H1 3-5
Upward H1 HCAS H1 5-0
Huizen H1 Alecto H1 6-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto H1 Upward H1 5-1
HCAS H1 USHC H1 3-2
Ring Pass Delft H1 Groningen H1 3-3
Hilversum H1 IJsseloever H1 3-0
Ede H1 Phoenix H1 5-3
Were Di H1 Huizen H1 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
USHC H1 Alecto H1 6-3
Phoenix H1 Hilversum H1 7-4
Ring Pass Delft H1 HCAS H1 3-0
Upward H1 Were Di H1 2-5
Groningen H1 IJsseloever H1 5-1
Huizen H1 Ede H1 2-3
ZONDAG 19 MEI 2019
Were Di H1 USHC H1 12-1
Ede H1 Upward H1 5-4
Groningen H1 HCAS H1 4-1
Hilversum H1 Huizen H1 1-2
Alecto H1 Ring Pass Delft H1 1-1
IJsseloever H1 Phoenix H1 5-2