hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-2.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Trainingsschema

Senioren
D1
19:45 - 21:15
Veld 3 (Darion)
Trainer(s)
Pim Leuverink
Opmerkingen
D1
21:15 - 21:30
Veld 3 (Darion) - AB
Trainer(s)
Pim Leuverink
Opmerkingen
D2
19:30 - 21:00
Veld 2 (Pios) - CD
Trainer(s)
Tommes Dollekamp
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:30 - 20:00
Veld 3 (Darion) - CD
Trainer(s)
Sander van den Elshout
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
Veld 3 (Darion) - AB
Trainer(s)
Carolien van 't Hek
Adrien Bouscasse
Opmerkingen
MB1 - Carolien 18:30 - 19:30 Adrien
MB2
20:00 - 21:00
Veld 4 - AB
Trainer(s)
Sander van den Elshout
Opmerkingen
MB2 - Wok
Junioren C
MC3
18:30 - 19:30
Veld 4 - AB
Trainer(s)
Tommes Dollekamp
Opmerkingen
MC4
18:30 - 19:30
Veld 4 - CD
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:00 - 18:30
Veld 3 (Darion) - CD
Trainer(s)
Nienke van Haare Heijmeijer
Opmerkingen
MD2
16:00 - 17:00
Veld 3 (Darion) - CD
Trainer(s)
Lucien van Doorn
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8-E1
17:00 - 18:00
Veld 1 - CD
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
M8-E2
16:00 - 17:00
Veld 1
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
M8-E3
16:00 - 17:00
Veld 1
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
M8-E4
16:00 - 17:00
Veld 1
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
M8-E5
16:00 - 17:00
Veld 1
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
M8-E6
16:00 - 17:00
Veld 1
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
Senioren
H1
19:30 - 21:00
Veld 1
Trainer(s)
Piotr Mazany
Opmerkingen
H1
21:00 - 21:15
Veld 1 - AB
Trainer(s)
Piotr Mazany
Opmerkingen
H2
19:30 - 21:00
Veld 2 (Pios) - AB
Trainer(s)
Niels de Kreek
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:00 - 19:30
Veld 1 - CD
Trainer(s)
Kelvin Kinsbergen
Opmerkingen
Junioren B
JB2
20:00 - 21:00
Veld 4 - CD
Trainer(s)
Kelvin Kinsbergen
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
Veld 1 - AB
Trainer(s)
Lucien van Doorn
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:30
Veld 2 (Pios) - AB
Trainer(s)
Justen van Schaik
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:00 - 18:30
Veld 3 (Darion) - AB
Trainer(s)
Tommes Dollekamp
Opmerkingen
JD2
16:00 - 17:00
Veld 3 (Darion) - AB
Trainer(s)
Tommes Dollekamp
Opmerkingen
JD3
18:00 - 19:00
Veld 2 (Pios) - CD
Trainer(s)
Jochem van Oosteroom
Opmerkingen
JD4
17:00 - 18:00
Veld 2 (Pios) - AB
Trainer(s)
Lucien van Doorn
Opmerkingen
JD5
17:00 - 18:00
Veld 2 (Pios) - CD
Trainer(s)
Justen van Schaik
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8-E1
17:00 - 18:00
Veld 1 - AB
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
J8-E2
17:00 - 18:00
Veld 1 - AB
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
J8-E3
17:00 - 18:00
Veld 1 - AB
Trainer(s)
Eveline Eldering*
Kelvin Kinsbergen
David ten Hove
Sander van den Elshout
Opmerkingen
Overig
Veteranen Heren
21:00 - 21:15
Veld 1 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Veteranen
21:00 - 22:30
Veld 2 (Pios)
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Veteranen Heren
21:15 - 22:30
Veld 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Veteranen Dames
21:15 - 21:30
Veld 3 (Darion) - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Veteranen Dames
21:30 - 22:30
Veld 3 (Darion)
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen