5MA3-2018 10 14.jpg HMHCbanner-1920-F.jpg hmhcbanner-1920-F1.jpg HMHCbanner-1920-J.jpg HMHCbanner-1920-JJ-A.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg HMHCbanners_1920-JB2-6.jpg
 

Organisatie

Joris Linders
Algemeen Bestuur
Voorzitter
Dick Jonker
Algemeen Bestuur
Secretaris
Jan Kalisvaart
Algemeen Bestuur
Penningmeester
Robbert Amse
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey
Robbert Amse
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Seniorenhockey

Algemeen Bestuur
Bestuurslid Jeugd Breedtehockey
Rutger Hoogbergen
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Sponsoring
Mischa Pohlmann
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Accommodatie
Cursus

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen

Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Indeling Junioren
Dick Jonker
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Pearl Haak
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Thomas Hoogerwerf
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Arbitrage Begeleiding
Maarten Stam
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Arbitrage Begeleiding
Mandy Marsman-cocchieri
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Indeling Senioren
Robbert Amse
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Topteams
Elsbeth van Heese
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Marjolein Jonker *
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Hans Vernes
Beheer
Commissaris Beheer (St. De Bult) a.i.
Annemieke Kreuning-schaefer
Communicatiecommissie
Webmaster
Annet Pelsma
Communicatiecommissie
Webmaster
Catherine Reijans
Communicatiecommissie
Webmaster
Dick Jonker
Communicatiecommissie
Commissielid
Robert van Velzen
Communicatiecommissie
Webmaster
Bianca de Leeuw
Communicatiecommissie
Commissielid
Linda Ebbers
Communicatiecommissie
Commissielid
Maarten Stam
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Joris Rijken *
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Ries Wesdorp*
Disciplinaire Commissie
Voorzitter
Regien Schagen
Evenementen
Commissielid
Dick Jonker
Evenementen
Commissielid
Sterre Horsman
Evenementen
Commissielid
Floortje Gockel
Evenementen
Commissielid
Marie-Faustine Vogels
Evenementen
Commissielid
Dirk jan van Loo
Evenementen
Commissielid
Maaike van Soest
Evenementen
Commissielid
Caroline Karreman
GOudhockeycommissie
Commissielid
René Ploegsma
GOudhockeycommissie
Commissielid
Annemieke van der Heijden
GOudhockeycommissie
Commissielid
Bas Dijkman
GOudhockeycommissie
Commissielid
Heyo Beentje **
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Robbert de Haan
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Cees de Greve
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Regien Schagen
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Sander de Hoop
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid

Jeugd Hockey Commissie
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey

Jeugd Hockey Commissie
Bestuurslid Jeugd Breedtehockey
Martijn Receveur
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter TC ABC
Martijn Leenaers
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter TC DEF
Nynke Bloemink
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter OC ABC
Anita Sunter
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter OC DEF

Jeugdbestuur
Voorzitter

Jeugdbestuur
Penningmeester
Mathijs Dikhoff
Jeugdbestuur
Commissielid
Liv Bierenga
Jeugdbestuur
Commissielid

Jeugdbestuur
Commissielid
Menno Smits
Jeugdbestuur
Commissielid
Pleun Hartman
Jeugdbestuur
Commissielid
Alexine de Vos van Steenwijk
Jeugdbestuur
Commissielid
Alexander Ronner
Kascommissie
Commissielid
Martijn Franssen
Kascommissie
Commissielid
Lydia Kroos
Kascommissie
Commissielid
Hettie Aleven
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Monique Nebbeling
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Rosalie Rijper
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Marco van der Hulst
Materiaalcommissaris
Materiaalcommissaris
Nielske Martens-Arnolds
Medische Commissie
Commissielid
Patricia Bruijning
Medische Commissie
Commissielid
Nynke Bloemink
Organisatorische Commissie ABC
Voorzitter
Karin Bos
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JA

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JA
Danielle le Mahieu
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Anne-Marie Kalff
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Ingeborg Zikken
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB
Maaike van Soest
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB
Judith Kroon
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB
Marieke May
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB
Muriel Kessels
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC
Antoinette Westland
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC
Sacha Tanis
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC
Hilda Leenaers
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC
Anita Sunter
Organisatorische Commissie DEF
Voorzitter
Muriel Kessels
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator JD
Annemieke van der Maat
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD
Eveline Horbach
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD
Catelijne Vile
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen
Fleur van Tellingen
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen
Sophie Wassenaar
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Joanne Roozenburg
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Lianne Boeljon
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Karlijn van Aalten
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Rianne Spiegelenberg
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen
Caroline Elbertse
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen
Paul Venhoeven
Raad van Advies
Commissielid
Rolf Schooleman
Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid
Floris Kalff
Seniorencommissie
Voorzitter
Robbert Amse
Seniorencommissie
Bestuurslid Seniorenhockey
Paulus Mooyman
Seniorencommissie
Veteranen Heren
Carolien van 't Hek
Seniorencommissie
Veteranen Dames
Marinus Quist
Seniorencommissie
Coördinator Trimhockey
Gijs Weinands
Seniorencommissie
Coördinator Zaalhockey
Iris Hosman
Seniorencommissie
Jonge seniorenteams (Dames)
Floris Kalff
Seniorencommissie
Senioren Heren
Jolande van Hengel*
Seniorencommissie
Senioren Dames
Rutger Hoogbergen
Sponsorcommissie
Bestuurslid Sponsoring
Hans Vernes
Sponsorcommissie
Commissielid
Martijn Nijs
Sponsorcommissie
Commissielid

Sponsorcommissie
Commissielid
Wouter Kroon
Sponsorcommissie
Commissielid
Marieke Eestermans
Sponsorcommissie
Commissielid
Sander van den Elshout
Technisch Managers
Technisch Manager Tophockey
Adrien Bouscasse
Technisch Managers
Technisch Manager Breedte ABC
Tommes Dollekamp
Technisch Managers
Technisch Manager Breedte DEF
Martijn Receveur
Technische Commissie ABC
Voorzitter
Gwen de Vos van Steenwijk
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator JAB
Fleur Marcus
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MA
Marjan de Vos tot Nederveen Cappel
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MB
Maarten Hut
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator JC
Martijn Receveur
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MC
Martijn Bruijning
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MC
Martijn Leenaers
Technische Commissie DEF
Voorzitter
Tommes Dollekamp
Technische Commissie DEF
Technisch Manager Breedte DEF
Esther van Kessel
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E6-tallen
Erica Hoekstra - de Jonge
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E8-tallen
Hestia Schouten
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD
Francine Bolwidt
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD
Simon Uildriks
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD
Eva Simonis
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD
Nienke Duijf
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator Benjamins
Erica Hoekstra - de Jonge
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator Benjamins
Anton Groenevelt
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E6-tallen
IJsbrand Van Der Kloet
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E8-tallen
Robbert Amse
Tophockey Commissie
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey
Olaf Gockel
Tophockey Commissie
Commissielid

Tophockey Commissie
Commissielid
Hans Vernes
Verenigingsmanager
Verenigingsmanager
Maurits Heldring
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Mechtelt Troost
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Nynke Bloemink
Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Dick Jonker
Vrijwilligerscommissie
Commissielid

Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Roelie Uildriks
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Heleen Hogen Esch
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Pieter Jan Dorhout
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wedstrijdsecretaris Junioren
Marjolein Jonker *
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Elsbeth van Heese
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Maud van der Veen
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Henriëtte Plomp
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Eileen van den Tweel
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Karin Peek
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Wedstrijdsecretariaat zaal
Gijs Weinands
Zaalhockey
Senioren
Saskia van Dijk
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Mirjam de la Motte
Zaalhockey
Zaalcoördinator