HMHCbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-4A.jpg HMHCbanner-1920-5.jpg HMHCbanner-1920-7.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg MA3-2018 10 14.jpg
 

Diensten

zondag 20 januari 2019 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Bram Rzidky Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Maarten Daniëls Zaalleiding 
zaterdag 26 januari 2019 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Louis Renouvin Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Ian van Dulm Bardienst 
09:45 - 11:45  Juliette van der Aa Wedstrijdtafel 
09:45 - 11:45  Nienke Schade Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Libor van Leersum Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tijn Kriele Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lieke Röder Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ems van 't Hoff Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Quirine van Beek Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Finn Klijn Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floris Rutten Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julius van Valkengoed Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Quirine The Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Denne Robbe Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Julian Miller Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Matthijs de Visser Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
zondag 27 januari 2019 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Hannah Gaemers Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Emilie Gietelink Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fanne Bakx Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Roos Bijlsma Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Zeger Spiegelenberg Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Daan Zuidervaart Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Emilie Bloemink Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Cato Janssen Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Stijn Boumans Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jop Vergunst Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Mesu Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sophie Boom Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Meike van Essenberg Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maartje Doull Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Floris van Woerden Zaalleiding 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Sem Alink Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Laura Smaalders Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Feija Somefun Zaalleiding 
zaterdag 2 februari 2019 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Julia Bruijning Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Julia Hannah Seegers Zaalleiding 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Frieda Driessen Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Evie Smulders Bardienst 
09:45 - 11:45  Lauren Chabot Wedstrijdtafel 
09:45 - 11:45  Amelie van Amerom Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Anna Bout Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Jessie van t Hof Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Binck Raven Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Koen Röder Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
zondag 3 februari 2019 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Aimée Groenevelt Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Catrine Rosenland Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Anouk Piersma Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sabine Hoogerwerf Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sterre de Wit Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Puck Verstege Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sepp Boom Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Luca de Man Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Christiaan Koster Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Ties van Oosten Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Annemarijn Koops Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Isa Mauer Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Veerle Hoevenaar Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Floor Klein Willink Zaalleiding 
zaterdag 9 februari 2019 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mila van Vulpen Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Roos Voorn Zaalleiding 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Elfe Solleveld Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Fleur Bruins Bardienst 
09:45 - 11:45  Jelle Welling Wedstrijdtafel 
09:45 - 11:45  Kasper Schipper Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Susan van Halem Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Noortje van Stapele Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Mees van Dijk Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Stijn Doull Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tim Snelder Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Geert van der Hulst Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kees Koelman Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Casper Hafkamp Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Wouter Nieuwenhuize Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Ivar Nugteren Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn van Vuure Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sara Berentsen Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Alexine de Vos van Steenwijk Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Kikki Alsema Zaalleiding 
zondag 10 februari 2019 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Meike Klein Willink Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fee Meijer Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Max André Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Ole Krabbenborg Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Merel van Baal Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Suus Linthorst Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Noor Beelen Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Tirza Oostenbrug Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Duurland Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jules Kreuning Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Claire van Gent Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Yeppe van Koningsbrugge Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lars Helsloot Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lars Verheijen Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sam van Klooster Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nikola van Krieken Zaalleiding