hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Meisjes E
ZM8E3 - M.H.C. Barneveld M8E1
09:00
Uit
ZM8E3 - HC Leerdam M8E2
09:40
Uit
ZM8E4 - Nieuwegein M8E3
09:40
Uit
ZM8E4 - Montfoort M8E1
10:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
ZMD1 - H.C. Eemvallei MD1
09:00
Thuis
Fluiten:Mark Verburg en Beer Baas
ZMD1 - Gooische MD1
10:20
Thuis
Fluiten:Beer Baas en Mark Verburg
ZMD12 - H.C. Eemvallei MD12C
13:00
Thuis
Fluiten:Maarten Beeuwkes en Gijs Molkenboer
ZMD12 - Almeerse MD12C
14:20
Thuis
Fluiten:Maarten Beeuwkes en Gijs Molkenboer
ZMD2 - IJsseloever MD2
11:40
Uit
ZMD2 - Kampong MD3
12:20
Uit
ZMD3 - Fletiomare MD3
13:40
Uit
ZMD3 - Houten MD3
14:20
Uit
ZMD4 - Spitsbergen MD2
14:00
Uit
ZMD4 - Leusden MD3
14:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD5 - Spitsbergen MD3
12:00
Uit
ZMD5 - Voordaan MD22C
12:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD6 - Huizen MD3
11:00
Uit
ZMD6 - M.H.C. Barneveld MD1
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes C
ZMC1 - Gooische MC1
09:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMC1 - Almeerse MC1
12:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMC12 - Maarssen MC12C
17:00
Uit
ZMC12 - Soest MC12C
17:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMC6 - Gooische MC7
17:00
Thuis
Fluiten:Arthur Weglau en Kees Koelman
ZMC6 - MHC Vianen MC2
18:20
Thuis
Fluiten:Arthur Weglau en Kees Koelman
ZMC8 - Gooische MC8
11:00
Thuis
Fluiten:Patrick van der Kleij en Jan Ruijgrok
ZMC8 - Buitenhout MHC MC5
12:20
Thuis
Fluiten:Patrick van der Kleij en Jan Ruijgrok
Meisjes B
ZMB3 - Amersfoort MB5
17:00
Uit
ZMB3 - HCDoorn MB3
17:40
Uit
ZMB5 - Leusden MB4
15:00
Uit
ZMB5 - Almeerse MB6
15:40
Uit
ZMB6 - Hoevelaken MB2
17:00
Uit
ZMB6 - Nieuwegein MB3
17:40
Uit
Dames
ZD1 - Spandersbs D1
19:40
Uit
ZD1 - Naarden D1
20:20
Uit
ZD2 - Laren D2
13:00
Uit
ZD2 - Kampong D3
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZD3 - H.C. Eemvallei D3
19:40
Uit
ZD3 - H.C. Eemvallei D2
20:20
Uit
ZDJ1 - IJsseloever DJ3
19:00
Thuis
Fluiten:Emiel van Dijk en Paul Arnold
ZDJ1 - Amersfoort DJ2
20:20
Thuis
Fluiten:Paul Arnold en Emiel van Dijk
Jongens D
ZJD12 - Shinty JD12C
13:00
Uit
ZJD12 - Phoenix JD12C
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD2 - Leusden JD2
13:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD2 - H.C. Eemvallei JD2
14:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD3 - Almeerse JD3
09:00
Uit
ZJD3 - Hoevelaken JD2
09:40
Uit
Jongens C
ZJC2 - Schaerweijde JC4
15:00
Thuis
Fluiten:Guido Tieken
ZJC2 - Amersfoort JC2
16:20
Uit
Jongens B
ZJB1 - Gooische JB1
15:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJB1 - Naarden JB1
18:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJB2 - Zwaluwen JB12C
13:00
Thuis
Fluiten:Anneke Wieling en Olaf Gockel
ZJB2 - Maarssen JB12C
14:20
Thuis
Fluiten:Anneke Wieling en Olaf Gockel
Jongens A
ZJA2 - M.H.C. Barneveld JA1
17:40
Uit
ZJA2 - Zwaluwen JA1
18:20
Uit
Heren
ZH2 - Baarn H2
19:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZH2 - Voordaan H3
20:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MD1 - Gooische MD1
09:40
Thuis
Fluiten:Mark Verburg en Beer Baas
ZAALBLOK - ZAAL Gooische MC1 - SCHC MC1
10:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL SCHC MC1 - Almere MC1
11:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Gooische MC8 - Buitenhout MC5
11:40
Thuis
Fluiten:Patrick van der Kleij en Jan Ruijgrok
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MD12C - Almere MD12C
13:40
Thuis
Fluiten:Maarten Beeuwkes en Gijs Molkenboer
ZAALBLOK - ZAAL Maarssen JB12C - Zwaluwen JB12C
13:40
Thuis
Fluiten:Anneke Wieling en Olaf Gockel
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde JC4 - Amersfoort JC2
15:40
Thuis
Fluiten:Guido Tieken
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JB1 - Phoenix JB1
16:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Phoenix JB1 - Naarden JB1
17:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Vianen MC2 - Gooische MC7
17:40
Thuis
Fluiten:Arthur Weglau en Kees Koelman
ZAALBLOK - ZAAL Baarn H2 - Voordaan H3
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL IJsseloever DJ3 - Amersfoort DJ2
19:40
Thuis
Fluiten:Paul Arnold en Emiel van Dijk
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten