hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Meisjes E
ZM8E3 - IJsseloever M8E1
10:00
Uit
ZM8E3 - Shinty M8E2
10:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
ZMD12 - Phoenix MD12C
09:40
Uit
ZMD12 - Spandersbs MD12C
10:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD3 - Houten MD3
09:00
Thuis
Fluiten:Ruurd Reitsma en Mark Fischer
ZMD3 - Spitsbergen MD1
10:20
Uit
ZMD5 - Kampong MD6
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD5 - Spitsbergen MD3
12:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD6 - Huizen MD3
15:00
Thuis
Fluiten:Emma van Loenen en Juliette van Dijk
ZMD6 - Amersfoort MD6
16:20
Thuis
Fluiten:Emma van Loenen en Juliette van Dijk
Meisjes C
ZMC12 - Phoenix MC12C
13:00
Thuis
Fluiten:Thomas Piersma en Paul Lempers
ZMC12 - Shinty MC12C
14:20
Thuis
Fluiten:Paul Lempers en Thomas Piersma
ZMC2 - Zwaluwen MC1
11:40
Uit
ZMC2 - Zeewolde MC1
12:20
Uit
ZMC4 - MHC Muiderberg MC1
17:00
Thuis
Fluiten:Lies Hoogerwerf en Richard Kok
ZMC4 - H.C. Eemvallei MC4
18:20
Thuis
Fluiten:Lies Hoogerwerf en Richard Kok
ZMC5 - Nieuwegein MC4
17:00
Uit
ZMC5 - Huizen MC4
17:40
Uit
ZMC7 - Weesp MC3
11:00
Thuis
Fluiten:Bente Keulemans en Leonore Ruijters
ZMC7 - Shinty MC4
12:20
Thuis
Fluiten:Leonore Ruijters en Bente Keulemans
Meisjes B
ZMB2 - SCHC MB3
15:00
Uit
ZMB2 - Almeerse MB3
15:40
Uit
ZMB3 - Kampong MB45C
13:00
Uit
ZMB3 - HCDoorn MB3
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMB5 - Houten MB6
15:30
Uit
ZMB5 - Gooische MB8
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMB7 - Phoenix MB5
13:00
Uit
ZMB7 - Woerden MB4
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes A
ZMA4 - SCHC MA8
19:00
Uit
ZMA4 - Loenen MA5
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Dames
ZD1 - Naarden D1
19:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZD1 - Soest D1
20:20
Uit
ZD2 - Kampong D2
19:00
Uit
ZD2 - SCHC D2
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZDJ1 - Kromme Rijn DJ1
15:40
Uit
ZDJ1 - Dorsteti DJ3
16:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens C
ZJC12 - Fletiomare JC12C
11:00
Uit
ZJC12 - Spandersbs JC12C
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC2 - Woerden JC2
13:00
Uit
ZJC2 - Baarn JC12C
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC3 - H.C. Eemvallei JC2
09:00
Uit
ZJC3 - Weesp JC2
09:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC4 - Fletiomare JC5
17:00
Thuis
Fluiten:Blom Bezemer en Hans Pareau Dumont
ZJC4 - Gooische JC8
18:20
Uit
Jongens B
ZJB4 - Buitenhout MHC JB1
15:00
Thuis
Fluiten:Wander Stam en Tijl Meyer
ZJB4 - Naarden JB4
16:20
Uit
Jongens A
ZJA2 - Zwaluwen JA1
17:00
Thuis
Fluiten:Jan-Eric Zandbergen en René Ploegsma
ZJA2 - MHC Vianen JA1
18:20
Uit
Heren
ZH1 - Schaerweijde H1
15:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZH1 - Phoenix H1
17:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Spitsbergen MD1 - Houten MD3
09:40
Thuis
Fluiten:Ruurd Reitsma en Mark Fischer
ZAALBLOK - ZAAL Weesp MC3 - Shinty MC4
11:40
Thuis
Fluiten:Bente Keulemans en Leonore Ruijters
ZAALBLOK - ZAAL Phoenix MC12C - Shinty MC12C
13:40
Thuis
Fluiten:Paul Lempers en Thomas Piersma
ZAALBLOK - ZAAL Naarden JB4 - Buitenhout JB1
15:40
Thuis
Fluiten:Wander Stam en Tijl Meyer
ZAALBLOK - ZAAL Huizen MD3 - Amersfoort MD6
15:40
Thuis
Fluiten:Juliette van Dijk en Emma van Loenen
ZAALBLOK - ZAAL Zwaluwen JA1 - Vianen JA1
17:40
Thuis
Fluiten:Jan-Eric Zandbergen en René Ploegsma
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JC8 - Fletiomare JC5
17:40
Thuis
Fluiten:Blom Bezemer en Hans Pareau Dumont
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MC4 - Muiderberg MC1
17:40
Thuis
Fluiten:Lies Hoogerwerf en Richard Kok
ZAALBLOK - ZAAL Naarden D1 - Soest D1
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL USHC D4 - Houten D3
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten