hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-2.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Benjamins
M-F1 - MHC Vianen MF1
09:00
Uit
M-F2 - Soest MF2
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M-F3 - SCHC MF3
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M-F4 - Nieuwegein MF2
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M-F5 - IJsseloever MF6
08:45
Uit
M-F6 - Shinty MF5
08:45
Uit
M-F7 - Rijnvliet MF4
08:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E
M6-E1 - H.C. Eemvallei ME1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E2 - Montfoort ME1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E3 - Fletiomare ME4
10:25
Uit
M6-E4 - Kampong ME3
08:45
Uit
M6-E5 - UNO ME5
10:30
Uit
M6-E6 - Maarssen ME8
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E7 - Soest ME6
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E1 - SCHC M8E1
10:10 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E2 - Huizen M8E1
10:15
Uit
M8-E3 - MHC Muiderberg M8E1
08:45
Uit
M8-E4 - HC Leerdam M8E2
10:10 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E5 - Laren M8E6
10:10 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E6 - H.C. Eemvallei M8E5
08:45
Uit
Meisjes D
MD1 - Houten MD1
09:00
Uit
MD2 - Houten MD4
10:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Thomas Piersma en Ole Muller
MD3 - SCHC MD5
12:30 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Maud Bolenius en Famke van Winden
MD4 - Huizen MD4
11:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Maarten Beeuwkes en Farah Bierenga
MD5 - Spandersbs MD5
09:00 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Matthijs Babeliowsky en Anna Babeliowsky
MD6 - Phoenix MD4
11:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Richard Kok en Pippa van Loenen
MD7 - Baarn MD4
10:00
Uit
MD8 - SCHC MD9
11:15
Uit
MD9 - Kampong MD12
13:15
Uit
Meisjes C
MC1 - Weesp MC1
10:00
Uit
MC3 - Shinty MC2
13:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Thomas Hoogerwerf en Fleur van Hal
MC4 - SCHC MC5
16:00 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Eduard Hafkamp en Tjaarda Waisvisz
MC5 - IJsseloever MC4
13:15 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Eva Klein en Michel Hofman
MC6 - Huizen MC6
11:30
Uit
MC7 - Leusden MC5
13:45
Uit
MC8 - Zwaluwen MC4
11:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Nynke Maingay en Robert Witteveen
Meisjes B
MB1 - Alliance MB1
12:30
Uit
MB2 - Kampong MB3
16:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Frederike Ruijters en Jan Kalisvaart
MB3 - Spitsbergen MB2
14:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Albert Maingay en Helen Amerika
MB4 - Woerden MB2
14:00
Uit
MB5 - Baarn MB3
15:00
Uit
MB6 - Huizen MB6
14:30
Uit
MB7 - Kromme Rijn MB1
14:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Marise Homveld en Rosalie van Splunder
MB8 - Lelystad MB5
14:00
Uit
Meisjes A
MA1 - Alecto MA1
14:15 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MA2 - Schaerweijde MA2
17:45 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Jolande van Hengel en Jeroen Meijer
MA3 - Amersfoort MA6
14:45
Uit
MA4 - Shinty MA3
16:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Meisjes A4
MA5 - Kampong MA10
16:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Charlie Aardewijn* en Isis Groot
MA6 - Spitsbergen MA2
13:30
Uit
Benjamins
J-F1 - Maarssen JF3
10:15
Uit
J-F2 - Woerden JF1
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J-F3 - IJsseloever JF2
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J-F4 - Leusden JF1
09:00
Uit
Jongens E
J6-E1 - Huizen JE1
10:15
Uit
J6-E2 - MHC Vianen JE1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J6-E3 - Culemborg JE1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8-E1 - H.C. Eemvallei J8E2
10:10 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8-E2 - Spandersbs J8E2
09:30
Uit
J8-E3 - Shinty J8E3
10:10 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens D
JD1 - Almeerse JD1
09:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Michiel Roest Crollius en Jesse Haan
JD2 - Schaerweijde JD4
09:00
Uit
JD3 - IJsseloever JD2
08:45
Uit
JD4 - Soest JD3
10:45 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Olivier Blokhuis en Tim Staalstra
JD5 - H.C. Eemvallei JD4
12:00
Uit
Jongens C
JC1 - Kampong JC2
12:00
Uit
JC2 - Gooische JC4
12:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Sander de Kreek en Mees Dokkum
JC3 - Rijnvliet JC1
16:00
Uit
JC4 - Leusden JC3
13:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Maurits Linders en Allard van Woerden
JC5 - Almeerse JC4
12:00
Uit
Jongens B
JB1 - MMHC Voordaan JB1
12:30
Uit
JB2 - MMHC Voordaan JB2
16:15 - Veld 2 (Pios)
Thuis
Fluiten:Jan-Eric Zandbergen en Thijs Willemse
JB3 - Hockey Club Zeewolde JB1
14:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Sander de Kreek
JB4 - Loenen JB3
16:00
Uit
JB5 - Kampong JB5
17:45 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Jaap Jansen Schoonhoven en Etienne Boersma
Jongens A
JA1 - Shinty JA1
14:15 - Veld 3 (Darion)
Thuis
Fluiten:Menno Muller en Rob Stout
JA2 - Culemborg JA1
16:00
Uit
JA3 - Naarden JA5
17:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Djurre Barten en Walter Franssen
JA4 - Amersfoort JA5
15:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten